Wysokoenergetyczna kiszonka z kukurydzy - nasiona Euralis ES Palazzo

Średniowczesna odmiana mieszańca pojedynczego o wysokim wczesnym wigorze, klasy FAO 240 (na kiszonkę i na ziarno) o średniej tolerancji na opóźnienie wysiewu. Kukurydza z ziarna Palazzo jest odporna na wiosenne chłody i dobrze toleruje przeciętne gleby.

Oddawanie wody z ziarna i szybkie dosychanie na polu, to główne cechy kukurydzy Palazzo - wpływ na to mają jej rozluźnione liście w końcowej fazie procesu dojrzewania - nowy typ ziarna „Quick Dry”. Niski „stay green” kukurydzy Palazzo, to mniejsza elastyczność terminu zbioru na kiszonkę, ale wysokość, silne ulistnienie oraz ziarno o wysokiej zawartości skrobi, pozwalają uzyskać wysokoenergetyczną kiszonkę z rośliny.

W budowie ziarna dominuje bielmo mączyste (większa zawartość skrobi), co przekłada się na doskonałe właściwości dla producentów spirytusu oraz dobre oddawanie wody w procesie suszenia.

Wysokość rośliny 270 cm, rozmieszczeniem kolb na wysokości 120 cm, długość dokolbia 14 cm. W każdej kolbie znajduje się 16 rzędów z 30 ziarnami w rzędzie, o zawartości skrobi 71%, masa tysiąca ziaren wynosi 320 g.

Wysiewając ziarno na glebach lekkich norma wysiewu wynosi 90 tysięcy ziaren na hektar, dla gleb ciężkich 95 tysięcy. ES Palazzo może poszczycić się wysokimi wynikami plonowania. Wyniki badań rejestrowe Coboru w latach 2007-2008 wynoszą 102% wzorca, przy wilgotności 25,4%

Odmiana Palazzo posiada wysoką odporność na wylęganie.


Producent:  https://www.euralis.pl/

 

Agro-Trans posiada w sprzedaży jednostki siewne kukukurydzy ES Palazzo
(80 tys. ziaren) w cenie 540 zł

Chcesz poznać naszą ofertę. Zadzwoń +48 602 151 057

 

Zapraszamy do zakupu innych odmian:

 

 
 

kukurydza palazzo euralis

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ

SKUP ZBOŻA

SKUP ZBOŻA

Prowadzimy całoroczny skup zbóż i rzepaku. Zainwestowaliśmy w nowoczesne zaplecze magazynowe, silosy i park maszynowy

NAWOZY I PASZE

NAWOZY I PASZE

Nawozy i pasze znanych producentów w atrakcyjnych cenach. Za zakupy można zapłacić gotówką lub zbożem.

LABORATORIUM

LABORATORIUM

Pomiary w naszym laboratorium pozwalają na obiektywną wycenę zboża. Dzięki temu proponujemy rolnikom uczciwe ceny, a dla kontrahentów jesteśmy wiarygodnym partnerem.

SILOSY I MAGAZYNY

SILOSY I MAGAZYNY

Dysponujemy nowoczesnymi silosami o dużej pojemności. Zainwestowaliśmy także w profesjonalną czyszczalnię i suszarnię ziarna.

TRANSPORT

TRANSPORT

Możemy odebrać zboże od Klienta i dowieźć je na miejsce skupu. Możemy także dostarczyć nawozy czy pasze na wskazane miejsce.

KOMPONENTY PASZOWE

KOMPONENTY PASZOWE

Kładziemy coraz większy nacisk na sprzedaż komponentów do samodzielnej produkcji pasz.

 Agro-Trans Zbigniew Zbrzezny | skup zboża, sprzedaż nawozów, transport
DO GÓRY