O nas

Początki działalności AGRO-TRANS sięgają lat 90., kiedy w Polsce znalazło się miejsce dla przedsiębiorczych ludzi z pomysłem na własny biznes. Dzięki temu nieduże gospodarstwo rolne szybko przeistoczyło się w dynamiczną, nieustannie inwestującą w rozwój, nowoczesną placówkę świadczącą usługi rolniczo-transportowe.

Dzisiaj w AGRO-TRANS zajmujemy się skupem zboża bezpośrednio od producentów – zarówno tych dużych, jak i małych. Prowadzimy też sprzedaż nawozów i pasz dla zwierząt hodowlanych oraz świadczymy szeroki zakres usług dla rolnictwa.

Działamy na rynku lokalnym w okolicach Ciechanowa, ale współpracujemy także z kontrahentami w różnych częściach Polski.

Cenimy sobie dobry kontakt z zaprzyjaźnionymi rolnikami, którzy są naszymi stałymi Klientami od wielu lat. To ich zadowolenie i lojalność przyczyniły się do rozwoju firmy i świetnej kondycji, jaką dziś może pochwalić się AGRO-TRANS.

Od wielu lat firmą zarządza Zbigniew Zbrzezny, absolwent Wydziału Mechanizacji Rolnictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Pracownicy firmy to zgrany zespół sprawdzonych ludzi, związanych z AGRO-TRANS od lat. Gwarantują solidną obsługę i świetnie znają potrzeby rolników.

 

AGRO-TRANS nieustanie modernizuje flotę transportową i zaplecze magazynowe. Konsekwentnie zwiększa również asortyment towarów.

CHCESZ SPRZEDAĆ, KUPIĆ, A MOŻE WYMIENIĆ?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na naszej stronie. Nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyć tutaj.

DODAJ OGŁOSZENIE
DO GÓRY