Siatki na czereśnie. Siatki ochronne na sady czereśniowe.

Na sprzedaż Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00
Kontakt 539937180
www.siatki.linarem.pl
Dodane 2017-03-24 17:45:19
Autor
Gość

Opis

 

Linarem to producent siatek ochronnych przeciw ptakom. Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii odstraszania ptaków dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność siatek ochronnych na czereśnie.

 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie!

 

 

Oferowane przez nas siatki na czereśnie przeciw ptakom to gwarancja najwyższej jakości wykonania, odporności na warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie UV! Siatki przeciw ptakom są lekkie i proste w montażu co sprawia, że skutecznie zabezpieczają całe powierzchnie sadów lub pojedynczych czereśni przed niepożądaną obecnością ptaków.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo siatki ochronne przeciw ptakom wykonane z polietylenu PE, o grubości ok. 0,4mm w kolorach czarnym lub zielonym. Siatki docinamy z określonych szerokości rolek na dowolne długości!

 

 

Jeśli jesteście państwo zainteresowani naszymi siatkami prosimy o kontakt z nami pod nr tel.: 539 937 180 lub drogą e-mail: siatki@linarem.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką dostawę produktów w najniższych cenach w Polsce.

 

 

Pełna oferta siatek na naszej stronie www.siatki.linarem.pl

 

 

 

CHCESZ SPRZEDAĆ, KUPIĆ, A MOŻE WYMIENIĆ?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie na naszej stronie. Nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyć tutaj.

DODAJ OGŁOSZENIE

Lokalizacja

małopolskie, Polska
Cała Polska
DO GÓRY