Jak dodać ogłoszenie

Chcesz dodać ogłoszenie? To proste! Bez logowania, bez opłat, bez potwierdzenia!

Wypełnij prawidłowo formularz: podaj kontakt do siebie, zaakceptuj regulamin i (jeśli chcesz) dodaj zdjęcia. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut.
Po zapisaniu formularza Twoje ogłoszenie od razu jest widoczne dla potencjalnych odbiorców.

Wypełnij formularz dodawania ogłoszeń.
Upewnij się, że zrobisz to prawidłowo – poniżej znajdziesz prostą instrukcję:

 

1Wypełnij okienka w formularzu. Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi..

 02 dodaj ogloszenie formularz2

 

 
Tytuł Wyróżnij Twoje ogłoszenie. Powinien prosto mówić o Twojej ofercie, np. Skup zboża w atrakcyjnych cenach!
Masz na to 60 znaków.
Kategoria Wybierz kategorię, np. Produkty rolne. Zainteresowani łatwiej odszukają Twoją ofertę.
Lokalizacja Im lepiej określisz lokalizację, tym łatwiej dotrzesz do osób z Twojej okolicy.
Adres To pole nieobowiązkowe, ale podając je, określisz punkt na mapie. Twój potencjalny klient łatwiej do Ciebie dotrze. Jeżeli nie jesteś podmiotem gospodarczym, zastanów się, czy nie lepiej będzie wpisanie ogólników, czyli samej miejscowość. Pamiętaj, aby chronić swoje dane osobowe!
Wygasa...

Twoje ogłoszenie może być widoczne w sieci nawet 90 dni. Wybierz, przez jaki czas ma być publikowane. Jeżeli 90 dni to za mało, wróć za 3 miesiące i ponownie dodaj swoją ofertę.

03 dodaj ogloszenie termin

 

Skrót opisu

Wpisz tu krótką treść (maks. 120 znaków), która zaprezentuje Twój produkt. Ta informacja pojawia się przy Twoim ogłoszeniu, na liście ogłoszeń w danej kategorii. Poniżej przykład:

02 dodaj ogloszenie opis2

 

Opis Tutaj masz dowolność. Nie ma ograniczeń do ilości znaków. Staraj się opisać swoją ofertę atrakcyjnie, wyliczając jej zalety. Jeżeli znasz się troszeczkę na kodowaniu HTML, możesz ozdobić swoje ogłoszenie w taki sposób, jak sobie życzysz! Bez żadnych kosztów!
Kontakt Jeżeli ktoś będzie zainteresowany Twoją ofertą, będzie chciał się z Tobą skontaktować. Najlepiej podaj numer telefonu lub adres e-mail. Możesz też podać sposób autorski, np. „dwa razy w rynnę, raz w parapet” ;-)
Adres www Jeżeli chciałbyś się podzielić informacjami na temat własnej działalności i poszerzonej oferty, udostępnij link swojej strony.
Cena Pamiętaj, że klienci lubią mieć wszystkie informacje podane na tacy. Jeśli podasz cenę, prawdopodobnie skontaktuje się z Tobą więcej odbiorców.
Regulamin Zapoznaj się regulaminem i zaakceptuj jego postanowienia.
Zdjęcia Możesz dodać maksymalnie 5 zdjęć. Przygotuj je sobie wcześniej. Przy wypełnianiu formularza przeciągnij i upuść zdjęcia nad polem „Wyślij wiele obrazów”. I gotowe.
 
06 dodaj ogloszenie zdjecia
 
 

2Wypełniłeś i sprawdziłeś już formularz? Zapisz go, a Twoje ogłoszenie pojawi się natychmiast w wybranej przez Ciebie kategorii.

 

DO GÓRY